DALOS / EPIOZDE NR 1

Šis ieraksts nāk pēc vairāku dienu pašsarunām mežā. Manis pašas dzīve ved mani tālāk tagadnē - esmu brīva no pagātnes traumu ietekmes, sagaršojusi nākotnes enerģiju, un spēka enerģiju dažkārt smeļos šīs dzīves piedzīvotajos spēka brīžos. Viens tāds ir redzams fotogrāfijā.

Apzinos, ka ikkatrs pats ir sava ķermeņa un dzīves spēcīgākais dziedinātājs, taču apzinos arī to, ka dažādi ķermeniskie un enerģētiskie instrumenti ir radīti lai tos pielietotu, ja tāda vajadzība rodas. Tie gan mēdz būt tik ērti, ka izraisa atkarību, un cilvēks tā arī nesaņemas sākt elpot pats. Šo vienmēr esmu paturējusi prātā un palīdzību no malas esmu izmantojusi reti un mazās devās.

Laika līniju dziedināšana ir viens no šādiem instrumentiem, kas manā uztverē ir tik miermīlīgs, ka robežojas ar romantisku mākslas filmu par manu dzīvi. Man nav vēlēšanās šeit izrullēt teoriju par šīs meditācijas spēku. Kad to apguvu, man nācās pabūt gan bērnībā, gan aizlaikos, gan nākotnē, un katru reizi biju pārsteigta, cik precīzi tā manī kaut ko ir atrisinājusi. Skaista dziedināšana, kas palīdz tikt pāri kaut kādiem iestrēgumiem, ja radies kāds apjukums, kad vairs nevar tikt uz priekšu. Tas ir vienīgais, kas man nāk prātā un vienīgais impulss, kāpēc ar šo dalos. Iedomājos, ka varbūt esmu egoiste, domājot, ka tas man vairs nav vajadzīgs un tāpēc nav vajadzīgs arī citiem. Tāpēc tapa šis ieraksts, kurš te pabūs vēl kādu brīdi. Ja tevī ir aizķērušies kaut kādi neizskaidrojami kompleksi, aizvainojumumi vai emocijas, kas sabotē dzīvi un traucē iet tālāk tagadnē, tad šī meditācija var būt kā iespēja šo āķi izvilkt. Man pašai lielāku pārsteigumu ir atnesuši šīs dzīves spēka brīži, uz kuriem meditācija ir mani aiznesusi. Dzīve pati lieliski nes, spoguļo un dziedina, taču ja ir sajūta, ka mazs impulss no malas noderētu, tad varu šādu pieredzi piedāvāt - par kaut kādu ziedojumu to varu piedāvāt kā vienreizēju pamēģināšu, nevis adatu, uz kuras uzsēstiesVienā brīdī ziedojums var būt arī eko ķirbis, ja kas.